B32529C0684K000
DigiKeys varenummer
495-4820-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529C0684K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C0684K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,177" B (7,30mm x 4,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V