Billede for B32529C0334J289 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C0334J289
DigiKeys varenummer
495-B32529C0334J289CT-ND - Afskåret tape (CT)
495-B32529C0334J289TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C0334J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C0334J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,118" B (7,30mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V