B32529C0155J189
DigiKeys varenummer
495-4978-2-ND - Tape & Reel (TR)
495-4978-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C0155J189
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C0155J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,236" B (7,50mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V