B32522N6154K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 200V 450V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32522N6154K289
DigiKeys varenummer
B32522N6154K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32522N6154K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32522N6154K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
450V