B32522C0475K189
DigiKeys varenummer
495-B32522C0475K189TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B32522C0475K189CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32522C0475K189
Beskrivelse
CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32522C0475K189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,276" B (18,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V