B32521N8333J000
DigiKeys varenummer
495-1265-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32521N8333J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 200V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32521N8333J000 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V