B32521C3154K000
DigiKeys varenummer
495-4808-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32521C3154K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32521C3154K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V