B32521C1154J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 630
Datablad
Similar
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 394
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Cornell Dubilier Knowles
0.15 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32521C1154J000
DigiKeys varenummer
495-1152-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32521C1154J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32521C1154J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V