B32520E6333K000
DigiKeys varenummer
B32520E6333K000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32520E6333K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32520E6333K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V