B32520E6104J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 880
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32520E6104J289
DigiKeys varenummer
B32520E6104J289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32520E6104J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
B32520E6104J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V