B32520C1334K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TDK
På lager: 18.165
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
0.33 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32520C1334K289
DigiKeys varenummer
B32520C1334K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32520C1334K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32520C1334K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
100V