B32520C0474K289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 22.500
Datablad
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
0.47 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32520C0474K289
DigiKeys varenummer
B32520C0474K289-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32520C0474K289
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32520C0474K289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
63V