B32021A3102M189
DigiKeys varenummer
495-B32021A3102M189TR-ND - Tape & Reel (TR)
495-B32021A3102M189CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
B32021A3102M189
Beskrivelse
CAP FILM 1000PF 20% 1.5KVDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF Filmkondensatorer 300V 1500V (1,5kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32021A3102M189 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
1500V (1,5kV)