FTE20-AA16AE11
DigiKeys varenummer
4614-FTE20-AA16AE11-ND
Producenter
Producentens varenummer
FTE20-AA16AE11
Beskrivelse
SEN LVL GRAN SLD SWITCH NO/NC
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Granulært tørstof Niveausensor Kontakt NO/NC Output Gevindskåret
Kategori
Outputkonfiguration
NO/NC
Producenter
Endress+Hauser
Strøm
100 mA
Serie
Monteringstype
Gevindskåret
Emballage
Boks
Materiale - Hus og prisme
Polykarbonat
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Type
Granulært tørstof
Spændingsklassifikation
20V – 28V