ED-MONITOR-185CA
ED-MONITOR-185CA
ED-MONITOR-185CA
DigiKeys varenummer
4555-ED-MONITOR-185CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ED-MONITOR-185CA
Beskrivelse
MONITOR USB TOUCH HDMI TFT 18.5"
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Human Machine Interface (HMI) Berøringsskærm 18,5" Farve
Kategori
Displaytype
Farve
Producenter
EDATEC
Husfarve
Sort/grå
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Emballage
Detailpakke
IP (Ingress Protection)
IP65 - Støvtæt, Vandbestandig
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
12 – 24VDC
Type
Berøringsskærm
Funktioner
Udvidelsesinterface
Størrelse - Display
18,5"