ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032
DigiKeys varenummer
4555-ED-HMI3010-101C-0032-ND
Producenter
Producentens varenummer
ED-HMI3010-101C-0032
Beskrivelse
HMI TOUCHSCREEN 10.1" COLOR
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Human Machine Interface (HMI) Berøringsskærm 10,1" Farve
Kategori
Displaytype
Farve
Producenter
EDATEC
Husfarve
Sort
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Emballage
Boks
Spænding - Forsyning
5VDC