638-W15-221-012
638-W15-221-012
638-W15-221-012
DigiKeys varenummer
151-1219-ND
Producenter
Producentens varenummer
638-W15-221-012
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
638-W15-221-012 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Monteringstype
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Driftstemperatur
-25°C – 85°C