634-M26-363-WT2
DigiKeys varenummer
151-634-M26-363-WT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
634-M26-363-WT2
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 26P R/A SLDR
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
634-M26-363-WT2 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Hvid
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Driftstemperatur
-55°C – 125°C