634-M15-363-BT6
DigiKeys varenummer
151-634-M15-363-BT6-ND
Producenter
Producentens varenummer
634-M15-363-BT6
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
634-M15-363-BT6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
3
Kontaktform
Bearbejdet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C