633-M26-263-BT3
DigiKeys varenummer
151-633-M26-263-BT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
633-M26-263-BT3
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
633-M26-263-BT3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A pr. kontakt
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak, Afskærmet
Antal positioner
Farve
Sort
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Driftstemperatur
-55°C – 125°C