630-M37-640-LT2
DigiKeys varenummer
151-630-M37-640-LT2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-M37-640-LT2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-M37-640-LT2 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C