630-M25-340-LT3
DigiKeys varenummer
151-630-M25-340-LT3-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-M25-340-LT3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-M25-340-LT3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag, afskærmet
Antal positioner
Farve
Blå
Driftstemperatur
-55°C – 125°C