630-47W1250-2T3
DigiKeys varenummer
151-630-47W1250-2T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-47W1250-2T3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-47W1250-2T3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C