630-43W2240-5N6
DigiKeys varenummer
151-630-43W2240-5N6-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-43W2240-5N6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
43 (41 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-43W2240-5N6 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
3
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) - 43W2
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C