630-36W4650-2T4
DigiKeys varenummer
151-630-36W4650-2T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-36W4650-2T4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-36W4650-2T4 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C