630-36W4240-7T3
DigiKeys varenummer
151-630-36W4240-7T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-36W4240-7T3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
36 (32 + 4 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-36W4240-7T3 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C