630-27W2640-7NB
DigiKeys varenummer
151-630-27W2640-7NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-27W2640-7NB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-27W2640-7NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kobberlegering
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C