630-27W2250-4T2
DigiKeys varenummer
151-630-27W2250-4T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-27W2250-4T2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-27W2250-4T2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C