630-27W2240-5NB
DigiKeys varenummer
151-630-27W2240-5NB-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-27W2240-5NB
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-27W2240-5NB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Koaksial og signal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C