630-27W2240-5N2
DigiKeys varenummer
151-630-27W2240-5N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-27W2240-5N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
27 (25 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-27W2240-5N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C