630-27W2240-4TE
DigiKeys varenummer
151-630-27W2240-4TE-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-27W2240-4TE
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-27W2240-4TE Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C