630-25W3650-1TC
DigiKeys varenummer
151-630-25W3650-1TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-25W3650-1TC
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-25W3650-1TC Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C