630-25W3640-3T4
DigiKeys varenummer
151-630-25W3640-3T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-25W3640-3T4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-25W3640-3T4 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C