630-25W3640-2N6
DigiKeys varenummer
151-630-25W3640-2N6-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-25W3640-2N6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-25W3640-2N6 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C