630-25W3250-1TA
DigiKeys varenummer
151-630-25W3250-1TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-25W3250-1TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-25W3250-1TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C