630-25W3240-1TC
DigiKeys varenummer
151-630-25W3240-1TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-25W3240-1TC
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 (22 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
630-25W3240-1TC Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A, 10A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyestertermoplast
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) - 25W3
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C