630-24W7650-2T5
DigiKeys varenummer
151-630-24W7650-2T5-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-24W7650-2T5
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
24 (17 + 7 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-24W7650-2T5 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Kontakttype
Signal og strøm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C