630-24W7250-2N4
DigiKeys varenummer
151-630-24W7250-2N4-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-24W7250-2N4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-24W7250-2N4 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C