630-21W4640-5TA
DigiKeys varenummer
151-630-21W4640-5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-21W4640-5TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
21 (17 + 4 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-21W4640-5TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C