630-21W4640-2T4
DigiKeys varenummer
151-630-21W4640-2T4-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-21W4640-2T4
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-21W4640-2T4 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C