630-21W4250-3TA
DigiKeys varenummer
151-630-21W4250-3TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-21W4250-3TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-21W4250-3TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C