630-21W4250-3T3
DigiKeys varenummer
151-630-21W4250-3T3-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-21W4250-3T3
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-21W4250-3T3 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C