630-21W1650-2TA
DigiKeys varenummer
151-630-21W1650-2TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-21W1650-2TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
21 (20 + 1 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-21W1650-2TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) - 21W1
Driftstemperatur
-55°C – 125°C