630-17W5640-2T6
DigiKeys varenummer
151-630-17W5640-2T6-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-17W5640-2T6
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-17W5640-2T6 Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 20A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C