630-17W5240-4TC
DigiKeys varenummer
151-630-17W5240-4TC-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-17W5240-4TC
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-17W5240-4TC Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C