630-17W5240-3TD
DigiKeys varenummer
151-630-17W5240-3TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-17W5240-3TD
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-17W5240-3TD Modeller
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C