630-17W2650-4TA
DigiKeys varenummer
151-630-17W2650-4TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-17W2650-4TA
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
EDA/CAD-modeller
630-17W2650-4TA Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A, 40A
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C