630-17W2240-7N2
DigiKeys varenummer
151-630-17W2240-7N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-17W2240-7N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
17 (15 + 2 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-17W2240-7N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C