630-13W3640-7N2
DigiKeys varenummer
151-630-13W3640-7N2-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-13W3640-7N2
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 koaksial) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-13W3640-7N2 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C