630-13W3250-3NE
DigiKeys varenummer
151-630-13W3250-3NE-ND
Producenter
Producentens varenummer
630-13W3250-3NE
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljeret beskrivelse
13 (10 + 3 strøm) position D-Sub, Combo Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
630-13W3250-3NE Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A, 30A
Stikforbindelse udformning
Forskydningsafstand bagud
0,370" (9,40mm)
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal positioner
Spændingsklassifikation
125V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C